گیت فروشگاهی

گیت فروشگاهی

'گیت AM فروشگاهی

3,300,000تومان

تگ گلفی AM

1,800تومان

تگ صدفی AM

1,700تومان

تگ مدادی

2,300تومان

تگ مدادی PENCIL AM

2,700تومان

تگ گیت یوفو

2,500تومان

غیر فعل ساز الکترونیکی لیبل AM

900,000تومان

لیبل ضد سرقت AM

650تومان

گیت AM فروشگاهی پلکسی استون

4,590,000تومان
نمایش 1 تا 9 از 20 (3 صفحه)

گیت فروشگاهی در تبریز

در فروشگاه ها و مغازه های بزرگ به خصوص در مکان هایی که دارای مشتریان زیادی می باشد ، باید از لحاظ امنیت مورد بررسی قرار گرفته و ایمنی را تا حد امکان رعایت نمود .
در کلان شهر تبریز نیز فروشگاهها و مراکز خرید بسیاری وجود دارد که مجهز به سیستم امنیتی شده اند .
از جمله سیستم های امنیتی که امروزه در فروشگاه ها استفاده می شود ، دوربین مداربسته و گیت فروشگاهی در تبریز می باشد .
گیت های فروشگاهی به دلیل کارایی و کاربرد خوب و ایمنی بالا مورد محبوبیت بوده و بسیاری از فروشگاه از گیت فروشگاه هایی در تبریز استفاده می نمایند .

حتما شما نیز در فروشگاه های بسیاری گیت های فروشگاه های یا گیت های امنیتی را دیده اید .
 برای استفاده از گیت فروشگاهی ابتدا بر روی تمامی محصولات تگ و یا لیبل امنیتی نصب می نمایند ، سپس بر روی درهای خروجی گیت های فروشگاهی نصب می شود.
گیت های فروشگاهی و یا دزدگیر فروشگاهی  با خروج هر نوع محصول دارای لیبل امنیتی هشدار می دهد و به این ترتیب هیچ محصولی را قبل از پرداخت هزینه و باز نمودن لیبل امنیتی نمی توان از در فروشگاه به بیرون برد . گیت های فروشگاهی با استفاده از آنتنی که دارند خروج محصولات دارای لیبل و یا تگ را سریعا تشخیص داده و با پخش آژیر مانع از خروج اجناس دزدی می شوند.


شرکت پی ام الکترونیک به عنوان یک شرکت معتبر و صاحب نام در زمینه امنیت به فروش سیستم های امنیتی از جمله دوربین مدار بسته و گیت فروشگاهی در تبریز می پردازد.
گیت فروشگاهی این شرکت دارای تنوع بالایی می باشد  و شما با هزینه مناسب می توانید سیستم امنیتی فروشگاه خود را تضمین نمایید .

گیت های فروشگاه در تبریز دارای انواع مختلفی می باشد و درجه کیفیت آنها متفاوت است . شما با توجه به نیاز خود و میزان هزینه خود می توانید مدل مورد نظر خود را انتخاب نماببد .

به طور کلی گیت های فروشگاهی به سه دسته تقسیم می شود : گیت فروشگاهی AM(اکوستو مغناطیس), گیت فروشگاهی EM ( الکترومغناطیسی ) و گیت های فروشگاهی RF(رادیو فرکانس)

تگ ها نیز دارای امنیتی بالایی می باشد و به جز دستگاه مخصوصی که صاحب فروشگاه برای جدا سازی آن  استفاده می نماید ، نمی توان آن را از محصول جدا نمود. علاوه بر تگ در برخی فروشگاه ها از لیبل های امنیتی استفاده می شود که آنها را نیز توسط دستگاه مخصوصی خنثی می نمایند . استحکام گیت های فروشگاهی  به حدی بالا می باشد که سارقان با هیچ ابزاری نمی توانند آنها را از کار بیاندازند .

فروش و عرضه انواع تگ و گیت فروشگاهی در تبریز و سایر شهرها از جمله خدمات شرکت پی ام الکترونیک می باشد . که تاکنون به علت کیفیت بالایی محصولات و هزینه مناسب مورد رضایت مشتریان قرار گرفته است .

برای خرید و یا مشاوره در زمینه انواع گیت فروشگاهی در تبریز با ما تماس بگیرید .