پوز فروشگاهی

پوز فروشگاهی

صندوق فروشگاهی POSBANK BLUO I3

17,100,000تومان

صندوق فروشگاهی POSBANK E2

5,000,000تومان

صندوق فروشگاهی ZEC

9,740,000تومان

صندوق فروشگاهی ZOA POS

8,100,000تومان

صندوق فروشگاهی بریچ

2,500,000تومان

صندوق فروشگاهی تارو

1,800,000تومان

نرم افزار فروشگاهی فراسامان

585,000تومان

پوز AIO MSI چند لمسی 200

2,990,000تومان

پوز سانگو

26,750,000تومان
نمایش 1 تا 9 از 19 (3 صفحه)

پوز فروشگاه در تبریز


با پیشرفت فناوری و مکانیزه شدن امور ، عملیات فروش نیز مکانیزه شده است و محاسبات به راحتی انجام می شوند .
به همین سبب بسیاری از فروشگاه های بزرگ به پوز فروشگاهی مجهز شده اند . برخلاف تصورات برخی از افراد پوز فروشگاهی با pos بانکی ارتباطی ندارد . بلکه یک سیستم مجزا می باشد.

پوز فروشگاهی در تبریز نیز در فروشگاههای بزرگ به کار برده می شودو امروزه به یک ضرورت در فروشگاه ها تبدیل شده است .در تبریز همانند سایر شهرها شرکتهایی به عرضه و فروش آن مشغولند .

پوز فروشگاهی و یا صندوق فروشگاهی را می توان یک رایانه کوچک نام برد که کاربرد اصلی آن عملیات محاسباتی می باشد .
سیستم پوز فروشگاهی  از یک کیس ، مانیتور ، ماوس و کیبرد در صورتی که لمسی نباشد . نمایشگری برای مشاهده توسط مشتری ، پرینتر ، صندوق برای قرار دادن پول تشکیل می شود .

پوز فروشگاهی از یک نرم افزار حسابداری و یا فروشگاهی تشکیل شده است که به راحتی میتوان عملیات محاسباتی ، میزان فروش و درآمد و ... را محاسبه نمود.

در برخی از پوز های فروشگاهی تبریز که نیاز به وزن کردن محصول باشد ، پوز فروشگاهی به ترازو متصل می شود . و به راحتی با وزن کردن محصول قیمت محصول به فاکتور اضافه می شود .

صندوق دار خریدهای مشتریان را توسط بارکد خوان وارد سیستم می نماید . سیستم محاسبات را انجام داده و فاکتور چاپ می نماید .

استفاده از صندوق فروشگاهی و یا پوز فروشگاهی موجب می شود نظم بیشتری حاکم شده و آمار کاملا دقیقی از اجناس به فروش رفته به دست آید . اطلاع کامل از میزان فروش روزانه ، ماهانه و سالانه فروشگاه و گزارشات کامل همیشه در دسترس مدیر فروشگاه می باشد .
در فروشگاه ها دیگر امکان استفاده ازکاغذ و قلم برای یادداشت محصولات فروش رفته نمی تواند جواب گو باشد .
همچنین امکان چاپ فاکتور برای هر مشتری نیز از جمله خدمات مفید فروشگاه ها می باشد .
صندوق فروشگاهی و یا پوز فروشگاهی در تبریز دارای انواع مختلفی می باشند و شما با توجه بزرگی فروشگاه خود می توانید از نوع ساده و یا متوسط و ... آن استفاده نمایید . همچنین نوع صنف شما نیز می تواند در انتخاب پوز فروشگاهی برای شما تاثیر گذار باشد .

شرکت پی ام الکترونیک یکی از شرکت های معتبر در زمینه ارائه پوز فروشگاهی در تبریز و سایر شهرها می باشد . که پوز هایی با کیفیت بالا و متنوع تهیه و به فروش می رساند . که شما می توانید با توجه به نیاز خود نوع دلخواه آن را سفارش دهید و یا اگر در انتخاب نوع آن دچار تردید شده اید ، با راهنمایی مشاوران ما مناسب ترین نوع آن را انتخاب نماید .
برای اطلاعات بیشتر در زمینه پوز فروشگاهی در تبریز هم اینک با ما تماس بگیرید.