درباره ما

فروشگاه پی ام در زمينه سیستمهای امنیتی  و علی الخصوص دوربین مداربسته در سه گستره ذيل فعاليت مينمايد:

1-    فروش محصولات دوربین مداربسته وتجهیزات فروشگاهی

2-    مشاوره ، طراحي،مهندسی و اجراي پروژه هاي دوربین وداربسته و شبکه

3-    آموزش تخصصی با همکاری خانه نخبگان

4-    تولید دستگاه و نرم افزار مرتبط با حوزه امنیت

1 - فروش محصولات دوربین مداربسته و تجهیزات فروشگاهی:

        فروشگاه پی ام الکترونیک در سال 1388 موفق به اخذ نمايندگي محصولات دوربین مداربسته با مارکهای Campion,Camdex,Avtech,Polarex  در استان آذربایجان شرقی و غربی گرديده است. شركت Campion  يكي از بهترين توليد كنندگان محصولات دوربین مداربسته در دنيابوده واز معدود شرکتهایی است که محصولات خود را با گارانتی مادام العمر عرضه مینماید. این امر باعث متمايز نمودن شركت Campion نسبت به ديگر شركتهاي توليد كننده تجهيزات دوربین مداربسته گرديده است . محصولات شركت Campion بر طبق استانداردهاي جهانی توليد ميگردند.

   فروشگاه پی ام الکترونیک برای کلیه محصولات عرضه شده توسط این شرکت گارانتي تعویض را  به مشتريان ارائه ميدهد. همچنین این شرکت با اخذ نمایندگی شرکت همکاران سیستم توانسته عرضه بهترینهارا نیز در حوزه حسابداری و مالی برای مشتریان محترم ارائه نمایید.

2- مشاوره ، طراحي مهندسی و اجراي پروژه هاي  سیستمهای امنیتی

واحد پروژه فروشگاه پی ام الکترونیک در زمينه طراحي، اجرا، مشاوره و نظارت بر نصب پروژه هاي دوربین مداربسته و شبکه نیز فعالیت دارد.

1.     طراحی

1.1. طراحي مدلینگ:

کلیه طراحی های دوربین مداربسته انجام شده توسط کارشناسان این واحد، بر اساس استانداردهای انجمن روز اروپایی و راه کارهای انجمن بین المللی Wollongong و بر اساس مارک های Campion،Avtechو Camdex می باشد.

1.2. طراحي تصویر برداری :

کلیه طراحي های تصویربرداری انجام شده توسط کارشناسان این واحد، منطبق با الگو های پیشنهادی از طرف کمپانی هاي  Sony، Axis و Campion می باشد.

1.3. طراحی امنیت داده های تصویری:

فروشگاه پی ام الکترونیک با توجه به تجربيات قبلي خود در زمينه مشاوره و ارائه طرح‌هاي جامع امنيت محیطی در دستگاه‌هاي مختلف، استاندارد ISO17799 را به عنوان متدولوژي اصلي در فعاليت‌هاي امن‌سازي مورد استفاده قرار مي‌دهد.

2.     اجرا:

2.1. واحد اجرایی شرکت:

اجرای پروژه های طراحی شده در فروشگاه پی ام الکترونیک از طریق افرادی می باشد که آموزش و آمادگی آنها به تائید کارشناسان این شرکت رسیده باشد. هماهنگی تیم های اجرا به عهده سرپرست های تیم ها بوده و نظارت بر کار سرپرست ها، به عهده کارشناسان این واحد می باشد.

2.2. انتقال تصویر بر روی بسترهای انتقالی مختلف

کارشناسان اجرایی در این واحد بر اساس استاندارد های انتقال تصویر اجرا می شود و بر اساس مارک های Campion , Avtech وPmcctvl ارائه دهنده خدمات ذیل می باشند:

2.2.1.   نصب دستگاههای انتقال تصویر برروی خطوط برق در پروژه های خاص،

2.2.2.   ارائه دامین ویژه انتقال تصویر به جای IP Static

2.2.3.   انتقال تصاویر از هر منبع برروی بستر GSM , Internet،

2.2.4.   تولید یوپی اس های مخصوص دوربین مدار بسته با امکاناتی منحصر بفرد

3.     نظارت و تست (Project Monitoring):

در این قسمت کارشناسان فنی بر اساس طراحی انجام شده، نظارت بر اجرای پروژه و آزمون هاي مطابقت با استاندارد را عهده دار خواهند بود.

4.     نظارت و پشتیبانی:

با توجه به اینکه لزوم کارکرد 24 ساعته سیستم نظارت تصویری در هر محل اجرا شده ای ضروری میباشد لذا این شرکت آمادگی خودرا جهت پشتیبانی دوره ای نرم افزاری و سخت افزاری از هرنوع سیستم نظارتی و دوربین مدار بسته را اعلام میدارد.

مشاوره :

بخش مشاوره شرکت با بهره گیری از استانداردهای رایج قابلیت طراحی شبکه های  دیتا، برق شهری و اضطراری، تلفن مرکزی، دوربین مداربسته، ارتینگ، سیستم نورپردازی مدرن، شبکه بی سیم، هوشمند سازی اماکن BMS) ),سیستمهای حضور و غیاب, انتقال تصویر, گیتهای ضد سرقت فروشگاهی, و تجهیزات مبتنی بر بارکد و تجهیزات فروشگاهی راهنمایی های لازم را به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

3-آموزش:

    فروشگاه پی ام الکترونیک با همکاری خانه نخبگان دوره های آموزشی دوربین مداربسته و شبکه را بصورت مباحث عملی برگزار مينمايد.

همچنين اين مركز اقدام به برگزاري دوره هايي در زمينه امنيت وشبكه مينمايد كه توسط استادان مجرب تدريس ميگردند.

4- تولید:

با توجه به سابقه تولید دستگاههای الکترونیک و فعالیت تجاری در حوزه سیستمهای امنیتی و آشنایی کامل با منابع تامین مواد اولیه و بازارهای فروش در داخل و خارج ازکشور، این شرکت بر آن شد تا با بهره گیری از دانش جهانی و توان مهندسی ایران محصولات انتقال تصویر را ثبت اختراع نموده و بعد از اخذ تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان و وزارت علوم و تحقیقات در شرکت تولید و به بازارهای منطقه عرضه نماید.

 

براي اطلاع بيشتر از جزئيات فعاليتهاي اين شركت خواهشمند است از تماس با اين شركت دريغ نفرمائيد. كارشناسان فني و فروش اين شركت آماده برگزاري جلسات حضوري جهت پاسخگويي به سئولات فني و يا بازرگاني شما مي باشند.